Bülent Şakrak yeni imajına yorum yağdı! ‘Fatih Ürek sandım’

Bülent Şakrak, 2015 yılında dünyaevine girdiği meslektaşı Ceyda Düvenci ile geçtiğimiz aylarda anlaşmalı olarak tek celsede boşandı. Çiftin boşanma davası sadece 15 dakika sürdü. Ünlü oyuncu, yeni imajıyla adından söz ettirdi.

Sürpriz boşanmanın ardından açıklaması merak konusu olsa da sessizliğe bürünmeyi tercih eden 46 yaşındaki oyuncu, yeni projesi için sakallarını kesip, imaj tazeledi. Bülent Şakrak’ın son hali sosyal medyada gündem oldu.

“AL SANA TÜYSÜZ ŞAKRAK”

Şakrak, yeni tarzına yer verdiği paylaşımlarına; “Kötü adama ‘merhaba’ deyin” ve “Bizde laf yok, hep icraat. Al sana tüysüz Şakrak. Daha önce belirttim taşkınlık istemiyorum” notunu düştü.

YORUMLAR DİKKAT ÇEKTİ

Takipçileri, Şakrak’ın yeni imajını ünlü şarkıcıya benzetti. “Bir anda Fatih Ürek sandım”, Daha çok Fatih Ürek”, “Tek ben değilim demek ki Fatih Ürek sanan” ve “Aynı Fatih Ürek” şeklindeki yorumlar dikaktlerden kaçmadı.

“OH MİS BAL DUDAKLIM”

Oyuncu Selim Erdoğan da arkadaşının son hali için “Daha çok Fatih Ürek sanki” mesajını yazarken, bir diğer oyuncu Rıza Kocaoğlu’ndan ise “Oh mis bal dudaklım” şeklinde esprili bir yorum geldi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x